znajdź biuro: pokaż wszystkie

home | zaloguj się

Regent - Ocena

Łączna ocena Regent 5.05 Szczegóły »
Łączna ilość ocen 4

Komentarze / Oceny:

Ocenę wystawił:
Magdalena

Ogólna ocena: 8.67 Wystawiono:
18-01-2009
W zeszłym roku poleciałyśmy z mamą na pięciodniową wycieczkę do Paryża. Oferta odpowiadała dokładnie zastanym warunkom. Hotel skromny lecz czysty, przewodniczka kompetentna - sama przyspieszała tempo zwiedzania, dużo i ciekawie opowiadała.

Czytaj więcej »

 
Ocenę wystawił:
atomek79

Ogólna ocena: 1.10 Wystawiono:
18-01-2009
Nie poelcam tego biura. Bylem z nim w Paryzu. Pilot Sebastian to oszust. Trzeba na niego uwazac. Poza tym interesowala go tylko kasa.Opieki w ogole nie mielismy. Sami na wlasna reke musielismy zwiedzac. Program wycieczki ulegl zmianie- dosyc istotne byly te zmiany. Dwa dni wolnego zamiast jednego. Poza tym grupy byly 30-osobowe.

Czytaj więcej »

 
Ocenę wystawił:
MARIKA

Ogólna ocena: 1.20 Wystawiono:
13-01-2009
Totalna masakra, nie polecam! Bylam na wyjezdzie sylwestrowym do Francji z tym biurem. Zakwaterowano nas w hotelu z grzybem na scianach i w lazience, w pomieszczeniach 2x2 bez poscieli, mozna bylo sie przykryc tylko kocem, z umywalek wyplywaly brudy, posciel poplamiona, zakrwawiona, na wyjezdzie trzeba bylo zaplacic drugie tyle zeby cokolwiek

Czytaj więcej »

 
Ocenę wystawił:
agus

Ogólna ocena: 9.60 Wystawiono:
26-10-2008
Bylismy z mężem na 2 weekendach lotniczych z tego biura w zeszłym roku w Paryżu na 4 dni i w tym roku w Rzymie 5 dni. Ogólnie zastalismy na miejscu to co w mielismy w ofercie a nawet pare plusików nas zaskoczylo mile. Duży plus małe grupy ok. 15 os.

Czytaj więcej »